Kde iný končí, ty začínaš …

By admin | 7 Aug 2017

Kreatívna myseľ, ktorá sa nedá spútať názormi okolia …

Aj takto sa snáď dá nazvať budúci člen nášho tímu. Ako vidíte, rozrastáme sa. A keďže šikovných ľudí nie je nikdy dosť, minimálne jedného by sme uvítali. Vyhlasujeme pátranie po obchodníkovi!

Máme pre Teba pripravenú VOĽNOSŤ. Čo to znamená v praxi? Riadiš si sám svoj čas, svoje myšlienky, svoje nápady, do ničoho ťa nenútime. Očakávame tvoju iniciatívu a samozrejme výsledky vo forme spoločného biznisu. Túto prácu vieš robiť viac-menej odkiaľkoľvek, potrebuješ k tomu “len” klientov. Je na Tebe, kde a ako sa k ním dostaneš … hoc aj pri káve či na koncerte.

Naša firma ponúka mobilné aplikácie Eazi-Apps pre biznis rôzneho typu. Eazi-Apps je medzinárodná spoločnosť, ktorá je dlhoročným lídrom na trhu v oblasti mobilného marketingu, s pobočkami vo viac ako 15 krajinách sveta. Naším trhom je Slovensko, Česko a Maďarsko.

Náš tím hodnotíme štedro a snažíme sa motivovať ho rôznymi spôsobmi. Iba tak máme dobrý pocit z práce a sršíme novými nápadmi. Preto bude tvojím hlavným odmeňovaním podiel z mobilných aplikácií, ktoré predáš.

Potrebuješ k tomu iba:

  • chuť pretavovať svoje nápady do reality,
  • živnostenský list,
  • schopnosť komunikovať s ľuďmi,
  • záujem o spoluprácu s tímom (keďže sa snažíme vytvoriť viac než len umelé Ahoj, čo nové?),
  • snahu aspoň občas sadnúť na vlak/autobus prejsť si novinky
  • a aspoň z časti obchodnú dušu.

Prajeme veľa šťastia pri výbere tvojho vysnívaného biznisu, nech je akýkoľvek! 🙂

 

,,Budúcnosť patrí tým, ktorí veria v krásu svojich snov.” E. Roosevelt

 

Napíš nám o sebe na info@eazi-apps.sk a všetko potrebné si povieme osobne alebo telefonicky. Tešíme sa na Teba!

Niečo z našich “appiek” nájdeš aj tu: http://bit.ly/2vHB6xq